REFERANSLARIMIZ

Ne mutlu sizi tanımış ve doktorumuz olmuşsunuz.Dile kolay 14 yıl . Eren yeni doğmuştu. ne kadar rahat ve güvenle büyüttüm ve büyütüyorum.Sayenizde oğlum. İyiki varsınız Hayim bey.
Eren ADITATAR
İyiki varsınız mesleğini hakkıyla yapan ,bilgili, güvenilir çalışkan ve özverili insanlara bu ülkenin ihtiyacı var. İyiki doktorumuz oldunuz.
Sinem KUMSAL
Sevgili sıra arkadaşım, saygınlığından birşey kaybetmeden işine devam etmen beni duygulandırdı. Bu kısa zamanda hem torunum sağlığına kavuşması hemde başta annesi ve tüm aileye güven kazandırman en çok beni mutlu etti. Emek , destek için çok teşekkürler.
Erkan ERKAZANCI
Arkadaşlar ben kızımı 1 kaşık hazır mama yedirmeden büyüttüm. Değerli doktorumuz HayimBaruh sayesinde bunun tek yolu üşenmeyip dr aldığım mama tariflerini günlük yapmak. Evet kabul ediyorum kızım çok zayıf ama sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Hem bu sebze karışımı mamalar ile bir çok sebzeye alışıyor.
Hilal Onur AKGÜMÜŞ
Affınıza sığınarak içimdeki Hayim Baruh' u anlatmak istiyorum size. Şubat 2014 'te Poyraz'ı Ege Üniversitesinde yatırdıklarında telefonda bana "çıkabilirsin ve gelebilirsin" dediğiniz gün öyle bir inandım öyle bir güvendim ki size siz benim için çoçuklarımın doktorundan çok daha ötesiniz . Nasihatlarınızla bana her zaman verdiğiniz moralle pozitif enerjiniz ile doktordan öte bir bir baba gibisiniz benim için.Çoçuklarımınsa hayatlarındaki ilk değerli şanslarısınız. İyi ki tanımışız sizi önce eşinizin ,çoçuğunuzun sonra da biz ve bizim gibi sizi sevenlerin hayatından eksik olmayın çok yaşayın! Her şey için size çok çok teşekkür ederim . Şunu da söylemeden geçemeyeceğim evimizdeki slogan "Hayim ne derse o "Hayim 'in askerleriyiz.
Şafak AİLESİ
Doktorumuz Hayim Bey beni tepecik hastanesi alerji bölümünde tedavimİ üstlenen doktorumdu. O yılların çaresiz ve çok hasta olan çoçuklarını tedavi amaçlı dosyalarını ele almıştı.Sayın doktorumuz Hayim bey geldi ve dosyalarımız doktorumuz tarafından açıldı ve tedavi sürecimiz hızlandı. Ben hiç unutmuyorum Doktorum benim kurtarıcımdı. İlk odasına girdiğimde dosyalarının düzenli oluşu çoçuk halimle benim dikkatimi çekmişti. Bana ilk söylediği seni 18 yaşında bu hastalıktan kurtarıcam demişti. Tedavi sürecim çok hızlı ve iyi ilerledi. Doktorumu çoçukluk yıllarım boyunca ve hala 36 yaşıma kadar saygı ve minnet duyarak anıyorum. İyiki varsınız doktorum. TEŞEKKÜR EDERİM.
Gül Deniz GÜNDÜZ
Sayın Dr Hayim Baruh Elifnaz'ın doğumuyla birlikte tanıdık sizi.Geçen süre zarfındaki ne zaman başımız sıkışsa hep yanımızda olduğunuz başarılı ve yerinde tedavileriniz mütevazılığınız hatta zaman zaman bana göstediğiniz sabrınız ve hekimliğinizi hakkaniyetle yaptığınız için size minnettarız. Elifnaz'ın yaşı kaç olursa olsun onun "doktoru" olmanızın güveniyle tekrar ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz.
Aylin Bora ÖZER
Sevgili doktorum Hayim amca doğumumdan bu yana sağlıkla büyüyebilmem için göterdiğiniz ilgi ve hassasiyet için çok teşekkür ederim. Sizin de emeklerinizle bugün 1. yaşım sağlıkla kutluyorum.( sizin sayenizde annem ateşten eskisi kadar korkmuyor) sevgiler.
Cansu ORAK
Sizinle gurur duyuyoruz ve dediklerinizi uygulamak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. İyiki varsınız.
SEVİNÇ RENA MARK YUSUF GOMEL
Ofelia rahatsızlandığınızı duyduğunda çok üzüldü. İlaç dolabına yönelip tüm verdiğiniz ilaçları size göndermek istedi. Hemen iyileşebilmeniz için Size bir resim yaptı. Çok geçmiş olsun ! bizim için çok değerlisiniz!
Sabrina Ofelia ATASEVEN
Merhabalar ben pamir 1999 senesi eyül ayının 30 unda çınarlı hastanesinde erken doğmuşum beni Behçet Uz hastanesinde 1 hafta yatırdıktan sonra yapacak bir şey yok yaşamaz diye çıkarmışlar hastane bahçesinde tanımadığımız biri sizin adınızı vermiş ailem beni size getirmiş siz beni hayata bağladınız çok teşekkür ederim annem sizden hep bahsediyor müsait bir zamanınızda sizi ziyaret etmek isterim Hayim Bey
Faruk Cihangir Pamir DEMİRTAŞ
Ya Hayim Bey ben Dubai'den sizi aradım kaç sene her gün öyle büyüdü bir çoçuğum. Siz olmasanız biz ne yapardık ne yaparız bilmiyorum mesela hala sıkışsam sıkışmasam aklıma ne takılsa sizi arıyorum. ve siz bir kerede yeter be kadın demediniz bunca sene ne desek az boş kifayetsiz . Her anne babanın başına gelen en mühim kişisiniz.İyi ki doğmuşsunuz . Sağlıkla gülsün gözleriniz.
Yonca TOKBAŞ
Bugün ateşim düştü seni çok seviyorum beni yine iyileştirdin
Emirhan ÖÇGÜDER
En büyük doktor bizim doktor.
Ester Alaluf SABANOGLU
İki çoçuğumuzuda Hayim Beyle büyüttük.İyiki var Hayim Bey % 100 güven demek bizim içinde.
Berna Önal HARTOKA
Sevgili doktorumuz iyi ki varsıız Çoçuklarımı ve yeğenlerimi tereddüt etmeden getirebileceğim teşhislerine güvenebileceğim yegane insansınız.
Müjde SALKIM
Bu güzel cümleler bana yıllar önce İslamabad da 2. bebeğim ile yaşadığım zor yılları ve dünyanın en şeker en iyi en sabırlı en insancıl çoçuk Dr. HAYİM bey ile yaptığımız sık uzun tel konuşmaları geldi. Daima şifa dolu bilgisi ölçülü nezaketi ve sabırlı halleri.İyiki varsınız yeni yaşınız güzellikler getirsin daha uzun nice yıllar aileniz ile huzur ve mutluluklar dilerim. Bu arada ilk bebeğimiz Cansu Zorlu 'yuda büyütürken aldığımız yardımlar hiçde az değildi bugün 19 yaşında dünyanın bir başka uzak coğrafyasında çözülemeyen alerjim durumlarını 9 saatlik bir uçuş yaparak kapısına dayandığımız uzun seyahatler ve daima çare olduğunuz için yürek dolusu sevgiler teşekkürler.
Songül ZORLU
Bunda 20 yıl önce 17 mart 1994 saat 11.20 de önce beni ilk kucağınıza siz almışsınız. Yıllarca benim aşılarımı yapan sağlıkla bakan gelişimimi tamamlamakta yardımcı olan gece gündüz uykularınızdan sizi arayıp uyandıran doğumhanede daha ilk gün çekilen resmimizi annem halen saklar. Yarın da (18 mart) kardeşimin doğum günü ona da aynen bana baktığınız gibi bakmışsınız. Herşey için çok minnettarız Bu gün doğum günüm 8-10 yaşlarına kadar bana bakıp sahip çıktınız, hakkınızı ve emeğinizi ödeyemem herşey için çok teşekkür ederim. Saygılarla
İlayda DEMİRBAŞ
Bazı insanlar vardır yerleri doldurulmaz. Sen benim gibi pek çok anne için işte öylesin. Işığın hep parlasın.
Violet ALALOF
Kesinlike katılıyorum size bebeği olan tüm arkadaşlarıma Hayim Bey' i şiddele tavsiye ediyorum. Kızlarımda kendisini çok seviyor.Hayim Bey' teşekkür ediyor.
Elvan KIZILCABEL
Merhaba Hayim Bey benim oğlum 1990 doğulu sizinle tanıştığımızda oğlum alerjik astımdan bitap durumdaydı o kadar uzman doktorlara gittikki teşhis koyamadlar ama oğlum size geldi doğru teşhis ve tedaviyle şuan sağlıklı bir şekilde geçiriyor, çok teşekkür ederiz iyiki sizi tanıdık herkesede tavsiye ettim ve ederim sizi şimdide yağenlerim size geliyor.
Çiğdem MUSAL
Mehaba Hayim Bey 1990 yılıydı özgür bebek tepecik hastanesinde yatıyor ve ne yazık ki iyileşemiyordu. O meşhur akbulut tatilleri ertesinde sizinle konuşup oğlumu size emanet etmiştik. Anne baba olarak küçük bir ilaçdı hatta bulmamızada yardımcı olmuştunuz. Ve umutsuzca yaşadığım günlerden sonra oğlum yaşama dönmüştü ve kısa zamanda kendini toparlamıştı. Size bir kez daha teşekkür etmek istiyorum sağolun
Mehmet DURAK
Hayim Baruh çoçuklarımı gözüm kapalı emanet ettiğim nerede olursa olsun her zaman telefonda sesiyle bile iyileştirebilen tek doktor derim iyiki var.
Sare Altunel ÖZDEK
Doğum anında yanıma olup 15 senedir en sıkıntılı anlarımdan bile sıkılmadan usanmadan beni anlayıp alo diyen doktorumuzu Hayimimizi çok seviyoruz.İyiki Sarp'ın doktoru oldun iyiki Sarp'ı birlikte büyüttük teşekkürler.
Sedef Koç ÇATALKAYA
Bu hikayeyi anlatan maili 12 senedir yani çoçuklarımın doğduğu günden beri ailemizin bir ferdi gibi gece gündüz hiç çekinmeden aradığım DR. Hayim Baruh 'tan geldi. Her zaman fırtınaya hazıılıklı olup hastalarına bile hekim olarak da bunu hissettiren doktorumuz her zaman fırtınaları bize bildirir.Attığı mailler şöyledir bugünlerde üst solunum yolu salgını var yüksek ateş 2-3 sürebilir.Çoçuklara bol meyve yedirin. Yaz aylarında yapılan geçici dövmeler sakıncalıdır. Alerji yapıyor çoçukları uzak tutun. Fırtına çıkabilir anneler dikkat diyor. Hikayedeki çiftçi gibi her zaman fırtınada uyuyabilmek için sıkıntılamıza zihnen manen madden hazır olur tedbiri elden bırakmazsak hayatımızın her anında ve her yerinde daha mutlu ve huzurlu oluruz.
Oya TÜZÜN
Bütün doktorlar hayatımızda büyük önem taşıyor. Ama benim için en önemli ikidoktor kadın doğumcu ve çoçuk doktoru.Çok şükür ikiside süperdenk geldi. Çoçuk doktoru en kıymetli varlıklarımıza kavuştuğumuz nda hayatımıza giriyor ve en acemi günlerimizde büyük sabırla yanımızda oluyor. 18 yıldır iki oğlumuzu da emanet ettiğimiz ve her defasında bir kere daha takdir ettiğimiz sevgili doktorumuz Hayim Baruh'a bugüne kadar ki emekleri, sabrı , doğru teşhis ve tedavileri için sonsuz teşekkürlerimizi iletmek istedim. Özellikle Ozan 'ın son hastalığında başarısını ve dostluğunu bir kes daha tekrarladı.
Yeşim Şenyüzler ÇALIŞKAN
Müthiş bir doktordur yıllarca kızım Esin 'in doktoruydu.Üniversitelerin koyamadığı teşhisi astımı o koydu. Harika bir numara bir doktordur.
Münevver ÇAĞLAR
Bu zor süreçte bile her mesajımıza her telefonumuza geri dönüşünüz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.
Yeşim DEMİRCAN
Gece gündüz panik anneyi bile sakinleştiren tek doktor. İyikiş varsınız
FULYA
Sizi tanımak ne büyük şans. 20 senedir hep dualarımızdasınız.
Oya DEMETOĞLU
Bu yıl liseyi bitiren kızım 15 günlüktüş gaz sancısından inlemekteydi. Ve şimdi adını hatırlamadığım ulaşamıyordu. Size ulaştım bana telefonda bişey söylediniz yaptım sancı geçti. Ama esas olan 2 saat sonra telefon edip kızımın nasıl olduğunu sordunuz hayatımda aldığım daha anlamlı bir telefon hatırlamıyorum.O an ailemiz için ilah oldunuz hala da öylesiniz
Didem ERPULAT
Bugün dişimiz düştü Yalım çok mutlu ve heyecanlı hem artık büyüdü diye hem de diş perisi gelecek diye tasadüf Hayim Baruh amcaya kontrole gitmeden önce oldu. Doktor onayını da aldık büyüdük diye Yalım'ın büyüme ile bir süper kriteri de bacağında görünen kıllar onlardan dolayı kendini koca adam olmuş sanıyor. Yıllardır hem Yarkın hemde Yalım'ın her türlü büyürken yanlarında olan doktorumuz Hayim amca'sına kocaman bir teşekkür ve alkış.
Senem Akı SÖNMEZ
Benimde en sevdiğim doktorum .Biraz büyüdüm,ama olsun aklımdan hep beni astımdan kurtaran doktor.
MZYNNNN
Her çoçuğun hayatında olması gereken doktor.Hep varolun Hayim Bey Allah size güç versin
YASBOZ.ZEY
Hayim amcası bizim tüm çoçuklarımızı büyüten ve gece gündüz hala hiç tereddütsüz aradığımız kişisiniz sadece sağlık değil her konuda yanımızdasınız teşekkür ederiz.Daha çok büyüyecek çoçuklarınızla olun inşallah benim ufaklığında buyuyup ablası gibi kanada'ya göndeme kararını yine ilk size soralım . iyiki varsınız.
Aslı Dönmez İMAMOĞLU
Her daim yanımızdasınız, sağolun varolun Hayim Bey selamlar
Saadet DURAN

Telefon: 0 (232) 422 3368

“Sağlıklı ve güzel günler dileriz.”